Skip to content

Bristol – lataj tanimi liniami lotniczymi

Tanie linie lotnicze do Bristolu. Loty Polska Anglia. Bilety lotnicze do Bristolu. Sprzedaż biletów online i telefonicznie!

tanie linie lotnicze polska bristol

Bristol to drugie co do wielkości miasto w Anglii, położone w jej południowo – zachodniej części, słynące z corocznych, widowiskowych pokazów balonowych, dzięki czemu uzyskało miano światowej stolicy baloniarstwa. Jest to także miasto portowe, nad rzeką Avon; i przed rewolucją przemysłową było najważniejszym miastem Anglii.

Jest to ponadto ważny ośrodek przemysłowy, naukowy i kulturalny. Bristol słynie z lotnictwa, które stanowi jego najważniejszą gałąź przemysłu, z dwóch funkcjonujących tu uniwersytetów Oxford i Cambridge, a także z najstarszego w Anglii, nieprzerwanie działającego teatru. Do najpiękniejszych miejsc i obiektów godnych obejrzenia zaliczyć można: rzymskie łaźnie Bath, katedry w Exeter, Bristol Old Vic – najstarsza scena teatralna, a także Clifton Suspension Bridge – 75 metrowy most zawieszony nad wąwozem rzeki Avon.

Płać tak, jak Ci pasuje – karta, przelew, gotówka.

Te piękne, często średniowieczne zabytki ściągają do miasta miliony turystów, którzy skorzystać mogą jednocześnie uroków płynących z tętniącego życiem miasta Bristolu po zmroku. Usytuowane na całym nabrzeżu stylowe puby, bary, kluby i restauracje zapewnią rozrywkę i dobrą zabawę dla wszystkich.tanie bilety lotnicze polska bristol

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]