Skip to content

Loty Gdańsk – Bristol

Tanie loty Gdańsk – Bristol. Przeloty Anglia Polska. Tanie linie lotnicze Ryanair. Sprzedaż i rezerwacja biletów lotniczych przez internet!

tanie linie lotnicze gdańsk bristol
Rezerwuj loty do Bristolu >>>

Port Lotniczy im. Lecha Walesy w Gdańsku to lotnisko obsługujące pasażerów głównie z północnej i północno-zachodniej Polski. Jest on zlokalizowany 10 km od centrum Gdańska, 11 km od Sopotu i 23 km od Gdyni. Dojeżdżają tam także autobusy komunikacji miejskiej, które kursują pomiędzy lotniskiem a dworcami PKP i PKS. Z wygodnym dojazdem do lotniska nie powinno być więc problemu.

Wśród przewoźników, którzy prowadzą regularne loty Polska Bristol a w zasadzie Gdańsk – Bristol znajdują się irlandzkie linie lotnicze Ryanair, znane zapewne każdemu. Loty Ryanair Gdańsk Bristol odbywają się w każdy poniedziałek wtorek i piątek, natomiast przyloty z Bristolu do Gdańska maja miejsce w piątki i poniedziałki.

Ceny za bilety lotnicze do Bristolu są bardzo różne. Najniższe loty Polska Bristol zarezerwujemy już za niecałe 300 zł, natomiast bilety lotnicze z Gdańska do Bristolu, kupione na kilka najbliższych dni mogą kosztować nawet 800 zł. Zdecydowanie tańsze są połączenia lotnicze Bristol Gdańsk, te bowiem zarezerwujemy nawet za 189 zł!

Oprócz standardowej oferty (Standard Fare) można również skorzystać z opcji Businenss Plus, i zarezerwować bilety lotnicze do Bristolu w cenie wyższej, ale za to z kilkoma udogodnieniami jak bagaż do 20 kg, pierwszeństwo wejścia na pokład, wybór miejsca, a przede wszystkim nieodpłatne zmiany biletów, nawet w dniu podróży.

bilety gdańsk - bristol - infolinia

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]