Skip to content

Połączenia lotnicze

Połączenia lotnicze Polska Anglia. Tanie bilety lotnicze do Bristolu. Sprzedaż biletów lotniczych online

tanie linie lotnicze do bristolu

Podróżowanie pomiędzy Polską, a Wielką Brytanią jest bardzo łatwe. Wynika to z faktu, iż Anglia jest głównym kierunkiem wyjazdów imigracyjnych Polaków, a co się z tym wiąże, wielu pasażerów zgłasza zapotrzebowanie na te trasy, a w odpowiedzi, zarówno już funkcjonujące, jak i nowo powstałe firmy transportowe oferują coraz to nowsze kierunki na Wyspy. Jedną z najszybszych form transportu są połączenia lotnicze.

Bezpośrednie trasy z Polski do Bristolu są następujące:

Bristol – Kraków, która obsługiwana jest przez tanie linie lotnicze Easy Jet; a także:
Bristol – Poznań
Bristol – Rzeszów
Bristol – Wrocław oraz
Bristol – Gdańsk
wszystkie cztery realizowane przez tanie linie lotnicze Ryanair.

Tanie linie lotnicze Easy Jet to brytyjski przewoźnik, realizujący politykę działania, zakładającą minimalizację nakładów, w związku z czym oferowanie tanich biletów lotniczych, przy jednoczesnej wysokiej jakości świadczonych usług. Proponuje ona pasażerom siatkę połączeń realizowanych na ponad czterystu trasach, łączących miejscowości europejskie oraz afrykańskie, w północnej części.

Zapłać, jak chcesz.

Wykorzystaj możliwość płatności gotówką,

przelewem lub kartą.

Nieustannie, dbając o klienta, te tanie linie lotnicze uaktualniają tę siatkę o nowe połączenia, zgodnie z zapotrzebowaniem zgłaszanym ze strony obecnych i potencjalnych pasażerów. W Polsce jedyną bazą tanich linii lotniczych Esy Jet jest port lotniczy Kraków Balice, skąd realizowane są połączenia tej linii, m.in. do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Tanie loty i przeloty na tej trasie wykonywane są z Krakowa w poniedziałki, środy, czwartki, piątki i w niedziele. Ceny biletów lotniczych są bardzo zróżnicowane i wynoszą najmniej – 395 zł – cena promocyjna, a najwięcej prawie 800 zł w jedną stronę.

tanie połączenia lotnicze polska bristolPozostałe połączenia na analizowanej trasie obsługują samoloty należące do tanich linii lotniczych Ryanair. Ten przewoźnik niskokosztowa działa według tej polityki dopiero od roku 1991, wcześniej od roku powstania, czyli 1985 funkcjonował on jako regularna linia lotnicza. Uzyskiwane jednak straty na działalności zadecydowały o reorganizacji spółki, co szybko przyniosły spodziewane efekty. Jako tania linia lotnicza firma ta proponuje tanie bilety lotnicze, jednak w zamian wymaga dodatkowych opłat za wszelkie niestandardowe usługi, w tym: odprawa on-line, uzyskanie prawa pierwszeństwa wejścia na pokład samolotu, a także wszelkie usługi, świadczone podczas przelotu. Dzięki temu nie naruszona została jakość świadczonych usług, a podróże odbywają się punktualnie w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dzięki tanim liniom lotniczym Ryanair podróżować można po całej Europie, w tym także połączeniami z Polski. Przykładowe z nich to: Rzeszów – Londyn, Katowice – Dublin, Kraków – Oslo, Łódź – Shannon, Poznań – Edynburg, Gdańsk – Bremen, czy Bydgoszcz – Dusseldorf. Wśród nich znajdują się także połączenia z Polski, bezpośrednio do Bristolu w Wielkiej Brytanii. Trasa Rzeszów – Bristol wykonywana jest w poniedziałki i we czwartki; ceny biletów oscylują wokół 200 zł, a czas przelotu około dwie godziny. Trasa Poznań – Bristol realizowana jest w niedziele, wtorki i czwartki z cenami od 170 do prawie 300 zł w jedną stronę. Tak samo ceny kształtują się na trasie Gdańsk – Bristol, realizowanej w niedziele i czwartki. Z kolei z Wrocławia do Bristolu podróżować można samolotem tanich linii lotniczych Ryanair we wtorki – za ceną około 400 zł, bądź w soboty – kosztem 180 zł.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]