Skip to content

Loty Poznań – Bristol

Poznań – Bristol. Loty Polska – Anglia. Tanie linie lotnicze z Poznania do Bristolu. Kupuj bilety lotnicze Polska Bristol online

loty poznań bristol
Tanie linie lotnicze z Polski do Bristolu

Poznań-Ławica to port lotniczy usytuowany przy drodze wojewódzkiej nr 307, ok. 7 km od centrum Poznania. Dzięki tej lokalizacji łatwo tutaj dojechać, nie tylko samochodem ale również komunikacją miejską. Przystanki komunikacji miejskiej znajdują się w pobliżu terminali, dzięki czemu nie ma problemu z dojazdem.

Warto zwrócić uwagę, że port lotniczy Poznań Ławica to jedno niewielu polskich lotnisk oferujących tanie loty do Bristolu i to bez przesiadek. Wśród linii lotniczych oferujących loty Poznań – Bristol znajdziemy tanie linie Ryanair, w zasadzie specjalizujące się w lotach z Polski do Anglii.

Zarówno loty Polska Bristol jak i loty Polska Londyn, są bardzo popularne, więc nie ma problemu z zarezerwowaniem odpowiedniego terminu. Ryanair prowadzi przeloty na trasie Poznań Bristol w środy, soboty i niedziele. Ceny za bilety lotnicze Poznań – Bristol to kilkaset złotych, od 250 do nawet 730 zł, w zależności od tego w jaki terminie zamierzamy wylecieć (im później tym taniej). Zdecydowanie tańsze są bilety lotnicze z Bristolu do Polski (dokładnie Poznań – Bristol). Te, z odpowiednim wyprzedzeniem można kupić nawet za 140 zł!

Oprócz Ryanair, na trasie Poznań Bristol latają także linie lotnicze Lufthansa, LOT, KLM oraz British Airways. Są to jednak nie bezpośrednie loty do Bristolu, ale z jedną lub dwiema przesiadkami, co nie tylko znacznie wydłuża podróż, ale i podnosi cenę. Jeśli jednak bardzo zależy nam na locie Polska Anglii, i nie ma innej możliwości to pozostaje nam wybrać loty Poznań Bristol, z przesiadka najczęściej we Frankfurcie.

tanie bilety polska anglia i polska bristol
Rezerwuj bilety lotnicze przez telefon

Jeśli nie lubimy latać, lub ceny za bilety lotnicze z Polski do Anglii wydają się nam zbyt wysokie, zawsze możemy znaleźć tanie bilety autokarowe Polska Bristol, oferowane przez wielu przewoźników:

– Eurobus Eurolines Polska,

– Sindbad,

– Interbus

oraz wielu innych przewoźników.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]