Skip to content

Połączenia autokarowe

Tanie autokary do Bristolu. Autobusy Polska Bristol. Tanie bilety autobusowe do Bristolu. Sprzedaż i rezerwacja online!

 

tanie połączenia autokarowe polska bristol tanie autokary do bristolu tanie połączenia autokarowe

Alternatywą dla połączeń lotniczych na trasie z polskich miejscowości do Bristolu w Anglii są połączenia autokarowe. Na rynku tym funkcjonuje obecnie bardzo wiele przewoźników, którzy zapewniają pasażerom wygodne i komfortowe warunki podróżowania, przy stosunkowo umiarkowanej cenie biletów. Z założenia pewne trasy, najczęściej uczęszczane oferowane są przez wiele firm, a z kolei na innych, mniej popularnych, swoje usługi świadczą tylko nieliczni, unikając konkurencji.

I tak, połączenia na trasie do Bristolu mają w swojej ofercie następujące firmy autokarowe: Interbus oraz Pol-Fol. Pomimo to, z wyjątkiem czwartków pasażerowie mogą komunikować się z Bristolem. Trasy te rozpoczynają się w różnych częściach Polski, m.in. w: Sanoku, Leżajsku, Przemyślu, Ostrowcu Świętokrzyskim, Bielsku – Białej, Koźlu, Białymstoku, Suwałkach, lub w Lublinie.

Następnie poprowadzone są one przez wiele polskich miejscowości, większych i mniejszych, w tym m.in. przez: Gorlice, Nowy Sącz, Rzeszów, Stalową Wolę, Bochnię, Kielce, Kraków, Bytom, Żory, Warszawę, Poznań, Toruń, Bydgoszcz i wiele innych; a także, po przeprawie promowej, przez wiele miejscowości brytyjskich, w tym m.in. przez: Londyn, Slough, Reading, Swindon, Gloucester oraz Bristol.

bilety-bristol - infolinia lotniczaKarta, gotówka, przelew – wybierz, jak zapłacisz.

Z reguły trasy autokarowe nie kończą się w Bristolu, ale kontynuowane są do innych miast brytyjskich, głównie do Llanelli, bądź Swansea. Przykładowa trasa z Rzeszowa do Bristolu trwa około 35 godzin i kosztuje 380 zł.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]